Podziękowania dla...
Za przekazanie darowizny na opłatę za serwer za rok 2010-2012 dziękuję: 42 RMC Lima Company "SOUTH" (grupa z Polski), Ed-hunterowi, Heavenly'emu, Okruchowi McLeodowi, Siriusowi oraz Vergio.

Za podzielenie się własną wiedzą w poszczególnych dziedzinach w poruszonych tematach (w artykułach) na tej stronie swoje ogromne podziękowanie składam Blatio, Borsukowi, Duncanowi McLainowi, Grey'owi, Errhile, Jabiremu, Kabir Chan'owi, Mateuszowi Zielińskiemu, Noahowi, Okruchowi (SFORA), Rączce (40 RMC B-Coy), Sławomir (rus.mil.pl), Traglerowi, TurboRatownikowi oraz Uapie.

Za złożenie działu Taktyka w całość (Biblia Taktyki dpm-soldier.pl) w formie PDFa dziękuję: Lilith oraz BlackWater.

Za korektę błędów merytorycznych, stylistycznych oraz wskazanie błędów na stronie podziękowania należą się: Adamowi "Uapa", Aneirin'owi, Bobowi, Duncanowi McLainowi, Gisherowi, Gregowi oraz Wantaczowi.

Za wyszukiwanie interesujących zdjęć i/lub artykułów w internecie dziękuję: Adamowi "Uapa", Duncanowi, Gregowi i Okruchowi.

Za użyczenie zdjęć do poszczególnych artykułów dziękuję: Aciepkowi "Olo", Adamowi "Uapa", Aneirin'owi, Doktorre, Duncanowi McLainowi, Gregowi, Jackowi Sidiemu, Kasztankowi, Smookiemu oraz Wantaczowi.

Bibliografia

Początki i pomysł na stronę
W pierwszej połowie 2007 r. powstał pierwszy poradnik p.t. Mądrości według Armii Brytyjskiej (dostępny do dzisiaj), który w dużym skrócie omawiał najbardziej interesujące brytofilskie tematy: taktyka, umundurowanie, uzbrojenie i (nieodłączne w Armii Brytyjskiej) regulaminy. W drugiej połowie tego samego roku powstało forum royalmarines.pl, zrzeszając część brytofili na jednym forum.

W 2009 roku zapadła decyzja, że czas uruchomić własną stronę, gdzie wszyscy zainteresowani Armią Brytyjską będą mieli dostęp do łatwo dostępnych, czytelnych informacji w języku polskim, bez konieczności uiszczania opłaty czy też znajomości języka angielskiego.

Od powstania strony w kwietniu 2009 roku, celem dpm-soldier.pl jest dzielenie się wiedzą o Armii Brytyjskiej i wszystkim, co jest z nią związane: za darmo, w języku polskim.

Strona DPMS a Twoja przeglądarka internetowa
Ponieważ różne artykuły na stronie są często umieszczane, zaleca się częste odświeżanie strony. Twoja przeglądarka zapisuje zawartość strony w historii i - pomimo, że jesteś podłączony do internetu - wyświetla co zostało już otwarte i zapisane na dysku. Dlatego też nowe elementy mogą się często nie wyświetlać. Aby odświeżyć stronę, kliknij na przycisk "Odśwież" w swojej przeglądarce.
Powrót